Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból w stawie kolanowym i biodrowym, zanik stawów i strzelanie kości


Gość cierpiący

Rekomendowane odpowiedzi

Gość cierpiący

Dzień dobry W miesiącu sierpniu spożyłem duże ilości alkoholu co spowodowało wypłukanie jak sadzę z mego organizmu witamin, a także przez kolejne dwa miesiące moja dieta była bardo uboga wręcz prawie nic nie jadłem i piłem.W listopadzie doszło dodatkowo do urazu barkowego i szyjnego(do tej pory mnie bolą te okolice i prawy bark jest niżej) Po ok. 3 miesiącach( po spożyciu alkoholu) pojawiły mi się problemy spowodowane brakiem magnezu( m.in. drżenie mięśni sztywność prawej strony ciała) a także witamin z grupy *b*: b1,b3,b6... ,a także mała zawartość innych witamin choć nie wiem których. Od tego czasu przyjmowałem magnefar b6 4 razy dziennie, miligamme(bardziej szkodziła-odstawiłem po 4 tygodniach) i biotropil(odstawiłem po 4 tygodniach). Od stycznia zacząłem zażywać jeszcze vigor(drżenia ustały, bólów i drętwnień brak), ale czasami mi drętwieją, bolą lub mrowie ją kończyny po nacisku na nerw w zgięciu łokciowym i kolanowym. Czy te objawy a także złe odżywianie mogły doprowadzić do dziwnych bólów w stawie kolanowym i biodrowym a także do zaniku pod skórnego części stawów(skóra misię w tym mijscu skurczyła a na lewym biodrze jest dziwne wklęsienie jakby dziurki na policzkach w czasie usmiechania), a także doszło do szsczelania kości w tych miejscach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×