Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Miękka zmiana przylegająca do implantu jądra


Gość Przemek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie :) mieszkam za granica i mam 23 lata , 1,5 tyg. temu mialem operazcje usuniecia prawego jadra i wszczepienia sztucznego ( diagnoza - rak jadra ) ,po kilki dniach po operacji (ok 6dni) wyczulem ze impland jadna nie plywa wolno w mosznie wyczulem ze czos do niego przylega ... jest to cos miekkiego , jest to bardzo ciezkie do opisania ale sprobuje ... z poczatku myslalem ze to jest nasieniowod , lecz z tego co czytalem to nasieniowod zostaje odciety na wysokosci pachwiny tuz nad penisem, wiec to co czuje jest jak dlugie jak zyla i prowadzi z pod penisa do implantu z tym ze na koncu tej *zyly* jest cos miekkiego i to przylegajac do implantu loczy go z nim . nie mam pojecia co to moze byc ??... czy jest mozliwe ze jest to przepuklina ??? ... w przyszlym tygodniu mam wizyte u onkolaga , czy onkolog moze to zdiagnozowac ?? z gory dziekuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety bez badania trudno mi określić co to może być. Najlepiej skonsultować się z ośrodkiem, gdzie dokonano wszczepu protezy jądra. Być może ta struktura łącząca jądro z pachwiną to jakiś fiksujący materiał uniemożliwiający wędrowanie jądra w mosznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta miekka zmiana sie zmniejszyla bylem u mojego specjalisty i powiedzial ze wszystko jest wporzadka , i faktycznie moze tak byc poniewaz wyczowam ze to ciagnie sie do pachwiny tak jakby bylo w jakis sposob przymocowane , najwazniejsze ze specjalista powiedzial ze jest wporzadku :) operacja nie kosztowala mnie nic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×