Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Ewa SZ

Guzek na szyi za uchem

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Ewa SZ
Mam pytanie;od jakiegos roku wyczówam mały guzek po prawej stronie na szyi za uchem ,on ciągle jest tych samych rozmiarów nieraz sie zmniejsza i jest twardy i nieboli [niewiem moze przyczyna jest to ze 2 lata temu przebiłam sobie ucho i po przekłuciu bardzo dlugo sie to goiło do dzisiaj niemoge zadnego kolczyka nosic bo zaczyna bolec i swedziec ucho]Niewiem co z tym dalej robic

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Czy badał to już jakiś lekarz? Jeśli nie, dobrze aby taką zmianę zobaczył i zbadał lekarz. Prawdopodobnie skieruje Panią również na badanie usg.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anna F
Mam 13 lat mam na szyi za uchem gózek około 6cm i za każdym ruchem głowy ten gózek zaczyna strasznie boleć.a pod tym gózkiem jest taki mały ooło 1cm który się porósza w lewo.prawo w góre i dół co mam robić????

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Najczęściej w tym miejscu lokalizują się kaszaki. Najlepiej w tej sprawie udać się na konsultację do chirurga ogólnego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Martyna
mojemu chłopakowi dwa dni temu pojawil sie bolesny guz na uchem pod kościa jest bardzo siny i bolesny. zupełnie nie wiemy co z tym zrobic, służba zdrowia w naszym miescie jest załosna a nie stac nas na to by isc prywatnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Być może to kaszak. Trzeba w tej sprawie skonsultować się bezpośrednio z lekarzem. Nie ma innej możliwości zdiagnozowania tego stanu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Marta
Mam dziwny guz za lewym uchem. Byłam już u lekarza ale on stwierdził że to zwykle zniekształcenie, co prawda nie boli, ale mam wrażenie jakby się powiększał.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.