Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Przeskakiwania w mięśniach na całym ciele po plastyce mięśni krocza


Gość Agusia

Rekomendowane odpowiedzi

DNIA 10 GRUDNIA 2010.bylam operowana w obrebie miednicy plastyka tylnia miesni krocza.wzmacnianie jelita grubego na tych miesniach.. przez poltora tygodnia podawana mi kilka razy w ciagu dnia dolargan bo na inne leki uczulona. palę.nie palilam tylko w szpitalu po powrocie do domu wrocilam do nalogu.(lat 21)operowana pod calkowitym znieczuleniem (narkoza). Biore od 2 tyg lek zawierajacy chlorowodorek mianseryny antydepresant. tolperis bralam do wczoraj i tetraratio../od miesiaca bolą mnie zyły ...czuje jakies przeskakiwania w plecach , w obrebie szyjii ,stawach ,klatki ,serca,,twarzy,,,no w sumie to wszedzie bo i cale nogi,ramiona,itp podwyzszone .bicia serca 100-125 /s. kolatanie,dziwne uczucia ucisku na klatke ...cisnienie miedzy 85/44 czasem sie zwieksza ... nie przekracza 100.zabuzenia czucia,mimowolne ruchy zyl,konczyn,gdzieniegdzie opuchniete miejsca.ja sie boje ze jakies zatory.ostatnio robilam badania krwi okolo 10.01.2010r hemoglobina 12,60. inne rzeczy w badaniu wg mnie wykazywalo w normie.po 2 tyg od operacji robilam cwiczenia rozciagajace i od tego momentu takie objawy natomiast lekarze nie widza zadnych problemow od kregoslupa czy tez od miednicy.bo rtg kregoslupa to tylko skolioza lewoboczna i zniesienie lordozy.wprawdzie strzelilo mi na dole i w poszczegolnych miejscach w plecach ku gorze az do szyjii. ale lekarze wykluczaja problem zerwania czegokolwiek,jedynie biora pod uwage ponaciaganie owych miesni.o żyłach z lekarzami nie mowilam tylko robilam te badania morfologii.(ktore wg mnie sa w normie) PYTANIA: 1.czy to normalny zespol odstawienia i wplywu lekow,dolarganu i narkozy na organizm??z reguly jestem tez osoba poddenerwowana roznymi objawami.jednakze chce uslyszec panska opinie na temat tego. 2.ile trwa odtruwanie organizmu od dolarganu 6 dawek w ciagu dnia w szpitalu przez 10 dni. no i ten antydepresant (skladnik chlorowodorek mianseryny)-nazwa leku Lerivon. 3.czy nic zlego mi nie dolega? 4.czy to minie oraz ile czasu powinnam temu dac (bo dziwnie oddzialywuje uklad nerwowy (mozg),ogolne oslabienie,nasilenie objawow podwieczor.,oraz podczas poddenerwowania 5.moge wykluczyc uraz mozdzku czy tez uszkodzenie nerwow?( reagowalam na bodzce gdy badala mnie neurolog. 2 tyg temu 6.Czy wg pana wszystko bedzie dobrze i nie powinnam sie tak zamartwiac? PROSZĘ o szybką odpowiedź na mój post.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×