Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Paweł

Twarda grudka pod skórą penisa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Paweł
Pisze, poniewaz nie wiem co mam zrobic. Problem polega na tym, ze od pewnego czasu na srodku trzonu prącia powstala grudka okolo 5 mm, gdy sie ją scisnie jest twarda i po jakims czasie wypływa biała maź. Nic nie boli i nie swędzi. Nie odbywalem jeszcze stosunku płciowego. Prosze o pomoc w wyjasnieniu co to moze być?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stappler
Prawdopodobnie jest to zaczopowany gruczoł łojowy. Takich gruczołów na skórze prącia oraz w okolicy prącia jest bardzo dużo. Taki guzek po pęknięciu powinien samoistnie wchłonąć się. Jeśli jednak do tego nie dojdzie, nie opróżni się być może będzie potrzebne leczenie farmakologiczne miejscowe. Skontaktuj się w tej sprawie z dermatologiem. On zbada Pana, powie Panu czym jest ten guzek i zaleci dalsze postępowanie. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Lewy
Witam, też mam podobny problem i mam kilka pytań. Po ilu dniach ta krosta powinna zniknąć? Czy wskazane jest smarowanie Rivanolem? Można to wyciskać? I czy jak idzie się do dermatologa trzeba być pełnoletnim?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Po ilu dniach ta krosta powinna zniknąć? - do dwóch tygodni Czy wskazane jest smarowanie Rivanolem? - można spróbować Można to wyciskać? - nie radzę I czy jak idzie się do dermatologa trzeba być pełnoletnim? - tak albo udać się z rodzicem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dodano
Zobacz choroby penisa zdjęcia http://www.bolimnie.com/anatomia/penis-pracie-czlonek-choroby

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.