Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Swędzenie i piczenie przy zaczerwienienie na żołędziu i u ujścia cewki moczowej


Gość Jacek Placek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Jacek Placek

Witam, mam 19 lat, a mój problem trwa od jakichś 3-4 miesięcy, na wstępie chciałbym zaznaczyć, że mam stałą partnerkę, która miewa dość częste infekcje (jednak jej pomaga maść zalecona przez ginekologa macmiror complex 500) Ale do rzeczy, jakiś czas temu pojawiło się zaczerwienienie na żołędzi, w okolicach ujścia cewki oraz zaraz pod żołędzią, swędzenie delikatne tego miejsca a czasem pieczenie, zacząłem stosować maść clotrimazolum oraz tą wyżej jednak nic to nie dało i udałem się do dermatologa, dostałem maść pimafucort, która również nie przyniosła żadnych efektów, po ponownej wizycie dermatolog zalecił badanie mikologiczne, które zakończyło się wynikiem ujemnym. Zrobiłem także posiew moczu (ujemny) i udałem się do urologa prywatnie, niestety chyba ze względu na młody wiek zostałem zlekceważony i urolog powiedział, że wszystko jest w porządku a dla *odczepienia się* przepisał jakieś ampułki kosztujące 250zl sprowadzane z Niemiec. (w aptece robili wielkie oczy co to jest w ogóle) W między czasie dziewczyna była u ginekologa i przedstawiła mój problem i ginekolog powiedział by zrobić wymaz z cewki na chlamydie, czytając opinie co jest skuteczniejsze zrobiłem to badanie ale z krwi, również wyszło ujemne. I teraz moje pytanie, gdyż wizytę mam dopiero za miesiąc u urologa czy są jeszcze jakieś badania ? co to może być ? czy to zwykłe zapalenie czy coś innego? Muszę zaznaczyć także, że od urodzenia mam taki bąbelek (nie wiem jak to nazwać) na trzonku penisa, gdzieś 2cm pod żołędzią jednak nic się z tym nie działo aż do tego czasu, gdyż gdzieś w 3 tyg od rozpoczęcia tego czegoś się to powiększyło i troche bolało ale już wróciło do swoich rozmiarów, dermatolog powiedział, że nic na to nie poradzi, a urolog że to nic poważnego (w to akurat jestem w stanie uwierzyć, gdyż przez 19 lat się z tym nic nie działo) Proszę o pomoc i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×