Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból brzucha pod żebrami nasilający się po wysiłku fizycznym po dolegliwościach dróg moczowych


Gość Zuzanna

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od kilku dni czuję ból w lewej części brzucha pod żebrami - na wysokości pępka. Ból nasila się przy wysiłku fizycznym, czasem *przenosi się* na tył pleców. Ból nie jest silny, po prostu cały czas jest obecny. Dodam, że przez ostatnie tygodnie zmagałam się z dolegliwościami dróg moczowych (ból przy oddawaniu moczu, parcie na mocz, ostry ból podbrzusza) - na początku brałam wit. C i no-spę, później zaczęłam brać Urosal, który wyeliminował problem. Mniej więcej w tym samym czasie, w którym zaczęłam przyjmować Urosal wystąpił ból w lewej części brzucha. W czym może tkwić źródło bólu? Czy może być to problem z nerką, a może reakcja na Urosal? Czy powinnam udać się do lekarza czy jeszcze odczekać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czym może tkwić źródło bólu? - byc może nadal istnieje zapalenie dróg moczowych - leki, które Pani przyjmowała raczej ostrego stanu zapalnego dróg moczowych nie wyeliminują - trzeba by w tej sprawie bezpośrednio udać się do lekarza, zapewne będzie konieczne badanie ogólne moczu Czy może być to problem z nerką, a może reakcja na Urosal? - problem z nerką być może, ale na pewno nie jest to wpływ Urosalu Czy powinnam udać się do lekarza czy jeszcze odczekać? - radziłbym udać się do lekarza w najbliższym czasie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×