Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość aniołek

Torbiel ropna na odbycie - czy to poważne?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość aniołek
Wykryto u mnie torbiel ropna na odbycie. lekarz zaproponował jej usunięcie opeacyjne.zgodzilam sie . ale mam pewne obawy czy torbiel oznacza jakies stadium raka???

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Torbiel nie musi być wcale oznaką raka. Sama torbiel jest zbiornikiem płynu, a w tym wypadku ropy. Najlepiej usunąć zmianę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ewelina
Witam. Nie wiem jak zaczac,wstydze sie:( ale zaczne. otoz od 4 lat pojawia mi sie wokol odbytu takie goziki naj pierw bylo to male I nie bolesne,ale teraz to jest coraz wieksze I po zalatwieniu to wychodzi do wieszchu z kazdej strony I cholernie boli to jest twardr,doze I koloru bardzo ciemno czerwonego. Potszebuje policy a wstydze sie komus o tym powiedziec Wiec prosze o porade co ja mam z tym zronic:(:(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość iza
idz do lekarza a nie wstyc się i nie zwlekaj moja koleżanka też tak zwlekała mówiła że ma żylaki odbytu i to przejdzie przechodziło przez kilka lat na moje proszenie idz i się zbadaj mówiła że nie ma czasu itp aż tu pewnego dnia taki ból ją dopadł odbytu że mało po ścianach nie chodziła to ją zmobilizowało u lekarza po badaniu na dzien doby usłyszała że ma raka odbytu nawet bez badan taki był zaawansowany operacja radioterapia chemioterapia wygląda teraz jak wrak człowieka i walczy o życie a wystarczyło iść przy pierwszych obiawach i się zbadać leczyć chodzby okazało się że jest to błache i jest zdrowa a teraz żałuje że mnie nie słuchała mówię to dla przestrogi dla wszystkich forum to nie lekarz chirurg który nie zdjagnozuje nie ma sęsu tu szukać ,,recepty** na swoje dolegliwości

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.