Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Napadowe silne bóle nerek i wzdęcia


Gość Kasia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Mam 17 lat,od jakiś 2-3 lat miewam okropne bóle nerek,występujące kilka razy w miesiącu. Ból jest nie do wytrzymania,przechodzi tylko wówczas gdy się położę jeśli wstanę ból znowu powraca.Nie pomagają mi żadne środki przeciwbólowe a zażywałam ich wiele:Ketonal,No-spa forte,ibuprom i nic. Jakieś dwa tyg. temu zgłosiłam się do lekarza skierował mnie na wyniki i przepisał wcześniej wymieniony Ketonal i kazał stosować razem z no-spą(co i tak niestety nie działa). oto wyniki* Krew-w porządku, Mocz: Ciała ketonowe: 5 mg/dL urobilinogen 0.2 mg/dL nabłonki:liczne płaskie krwinki białe: 2-4-6 wpw I dużo licznych bakterii(nie mogę się jednak rozczytać jakich) CRP-ujemne Kreatynina-0.8 mgd Dodam jeszcze,że byłam na usg,które nic nie wykazało(nie wiem jednak czy było to spowodowane dokładnością jego zrobienia gdyż w gabiinecie spędziłam może 5 minut czy też rzeczywiście wszystko jest ok) Dodam jeszcze może,że podczas bólu mam strasznie wzdęty brzuch,a poza tym przeokropnie pocą mi się dłonie i zdarza się,że przy tym są napuchnięte. Czym te bóle mogą być spowodowane? Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam*)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej bóle nie są spowodowane patologią w zakresie układu moczowego, gdyż nie wskazuje na to i badanie ogólne moczu i badanie USG. Może dolegliwości są związane z patologią w zakresie narządu rodnego (może zapalenie przydatków). Radziłbym jeszcze w tej sprawie skonsultować się z ginekologiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×