Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Leki przy bólu brzucha i wzdęciach po usunięciu pęcherzyka żółciowego


Gość Violetta

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,jestem 7 lat po wycięciu woreczka żółciowegio,cały czas odczuwam bóle(skręty) i wzdęcia w brzuchu po jedzeniu,po pewnym czasie przechodzi.Jakie leki z tym związane bym musiała zażywać? Pozdrawiam. Proszę odpisać. Dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radziłbym w tym przypadku wykonać gastroskopię, gdyż objawy mogą wskazywać na patologię w zakresie żołądka lub dwunastnicy. Oczywiście o takim postępowaniu musi zadecydować lekarz po bezpośrednim badaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba by było powtórzyć U.S.G.czy w brzuchu jest wszystko w porządku.Powinien wydać skierowanie na USG lekarz rodzinny lub chirurg(jeśli Pani chodzi do chirurga).Wiadoma sprawa że jeśli jest coś ujęte z organizmu to nigdy nie będzie RÓŻOWO,dolegliwości będą się pojawiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem po laparoskopii i powinnam mieć leki wypisane bo mi się już skończyły (z oddziału miałam wypisane leki tylko na 2 tygodnie).Chciałam żeby mi wypisał receptę to mi powiedział chirurg ze nie trzeba już leków,to ja nie wiem jak to jest w końcu z tym leczeniem po szpitalu.Ja słyszałam od innych pacjentów ze mają leki wypisywane(kontynuowanie) do trzech miesięcy.Przecież nie wolno zażywać lekarstw ubocznych zaraz po szpitalu. Bule mam czasem nawet w nocy pod żebrami z lewej strony,(szczypanie,pieczenie,bulgotanie) doszły mi problemy dermatologiczne twarzy(swędzenie twarzy,drętwienie po prostu boli mnie cała twarz.i czekam na wizytę u dermatologa).Gdybym wiedziała to bym do tego CUDOWNEGO CHIRURGA nie poszła w ogóle.Moim zdaniem ja się mam leczyć zdaniem chirurga POWIETRZEM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×