Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Tłuszczaki na nogach i tułowiu, twardy guzek w mięśniu w podbrzuszu


Gość Ola

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Na nogach i tułowiu mam po 3 tłuszczaki.Tzn tak mi się wydaje że to one,mam już je min 17 lat, nie bolą nie rosną.Jako dziecko byłam z nimi u lekarza, niestety niewiele z tego pamiętam,nie mam się też kogo o to zapytać. Teraz jednak jestem zaniepokojona,bo odkryłam coś w brzuchu.Jest to twardy guzek,nie da się go przesuwać ale doskonale wyczuwam jego kształt.Nie jest on bolący.Dokładnie to środek podbrzusza,nie pod samą skórą lecz jakby w mięśniu,sama nie wiem Czy powinnam być bardzo zaniepokojona??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłam właśnie dzisiaj po skierowanie do chirurga.Moja pani doktor nie potrafiła mi powiedzieć czy to guz w powłokach brzusznych czy w otrzewnej.Jestem bardzo szczupła. Jeśli to nie tłuszczak to czego mogę się spodziewać?? Cały dzień wertuję internet, wiem że nie powinnam ale....myślę o najgorszych sprawach. Dziękuję za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłam u chirurga,zlecił usg i znowu 2 tygodnie czekania. Czy jakby podejrzewał coś złego powinien wypisać je na cito,bądź wysłać od razu do onkologa? Powiedział że to raczej nic złego no ale co miał powiedzieć. Jestem już psychicznie wykończona tak mnie to martwi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nijak , na usg powiedział że może to tłuszczak a może endometrioza, kazał przyjść za tydzień żeby sie umówić na biopsję. Jutro ide do ginekologa,wszędzie trzeba czekać, nie dziwne że umieralność na raka jest jaka jest skoro jak nie masz kasy to czekaj.... A co masz coś podobnego?? aaa tyle sie dowiedzialam że guzek jest w powłokach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×