Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Zbyszek

Plastyka płaskiej głowy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zbyszek
Witam serdecznie, Mam problem natury estetycznej, mam płaską głowę, z tyłu. Jak się patrzy z boku to moja czaszka przypomina ucięte koło (od czubka głowy do połowy czaszki w dół jest poprostu płaska). Ogólnie w niczym to nie przeszkadza, ale moim zdaniem bardzo nieładnie to wygląda, i bardzo się z tym źle czuje. Cały czas mam to w podświadomości. Czy jest możliwość poprawić ten stan rzeczy chirurgicznie. Jeżeli tak to ile taki *zabieg* może kosztować. Pozdrawiam i czekam na odpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Takich zabiegów raczej nie wykonuje się skoro nie ma defektów neurologicznych. Więcej można by spowodować powikłań i szkód niż efektów takiej plastyki czaszki. Spłaszczenie czaszki nie jest wskazaniem do leczenia operacyjnego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Natka
Nie tylko w Polsce. Mieszkam we Francji i tutaj rownież nie wykonują takich zabiegów chyba ze sa neurologiczne wskazania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Majka

Oczywiście, że takie zabiegi się wykonuje w Niemczech w Monachium i zabieg kosztuje 15 tys €

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.