Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Utrzymujący się stan podgorączkowy, dreszcze i bóle głowy


Gość Tomasz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Postaram się jak najdokładniej opisać swoje dolegliwości, zauważyłem, że od kilku miesięcy mam powiększony węzeł chłonny(lewa strona, pod żuchwą) przy dotykaniu tylko czasem poczułem lekki ból, który z czasem minął, lecz wielkosciowo dalej był większy niż np. ten po przeciwnej stronie. którego ledwo co wyczuwam. Z czasem zacząłem się źle czuć(dreszcze, pocenie się, złe samopoczucie ogólnie) dodam, że od kilku mięsięcy temp. ciała 36.9-37.3, Na początku myślałem, że to przez zęby(ponieważ mam po tamtej stronie 2 poniszczone) lecz niedawno doszły dziwne jakby bóle głowy(z tyłu tak jakby w miejscu połączenia karku i czaszki, kilka razy promieniowały w strone lewego ucha, najbardziej zaniepokoiło mnie przekrwienie w prawym oku, które pojawiło się wczoraj wieczorem. Proszę o szybką odpowiedź z góry dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez badania bezpośredniego trudno mi określić co Panu dokładnie dolega. Trzeba na pewno w tej sprawie udać się na bezpośrednie badanie do lekarza. Być może konieczne okaże się wykonanie badań laboratoryjnych np. morfologii krwi, OB, CRP, rozmaz krwi. O wszystkim zadecyduje lekarz po bezpośrednim badaniu. Być może wszystkie te objawy nie mają nic ze sobą wspólnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×