Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość mariusz

Zaróżowiona plamka na penisie i pieczenie żołędzia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mariusz
Witam, mam 38 lat, od 2-3 miesięcy zauważyłem, na swoim penisie plamkę. tak jakby bezbarwna, lekko zaróżowiona. czasami wręcz niezauważalna.nie bolało, nie swędziało. wygląda jak od oparzenia taka mała tarczka, aczkolwiek trudno do wyczucia przez dotyk. od kilku tygodni jednak odczuwam jakby pieczenie całego żołędzia, zwłaszcza górną jego część. naciskając to miejsce wyczuwam jakby malutki guzek. dodam,ze krótko przed tymi objawami stosowałem krem erekta+. czy może to mieć wpływ na to wszystko ? od pewnego czasu wytryski u mnie są jakby bez ciśnienia.trudno to nazwać wytryskiem. dołączam fotkę plamki, przepraszam za złą jakość. http://i53.tinypic.com/16biz4z.jpg pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Trudno mi określić czym są te zmiany bez bezpośredniego badania. Być może zmiana jest spowodowana jakimś stanem zapalnym np. spowodowanym uczuleniem lub zakażeniem grzybiczym. Radziłbym w tej sprawie skonsultować się z dermatologiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość mariusz
Dzięki za odpowiedz. Przypuśćmy, że jest to spowodowane uczuleniem ( takie mam podejrzenie po stosowaniu erekta+). Czy istnieje jakaś maść bądz jakiś lek uniwersalny, który jeżeli nawet nie pomoże to przynajmniej nie zaszkodzi ? Z góry dziękuje za odpowiedz. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Można spróbować zastosować maść na bazie hydrocortisonum dostępny bez recepty w aptece (maść na uczulenia).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dodano
Zobacz choroby penisa zdjęcia http://www.bolimnie.com/anatomia/penis-pracie-czlonek-choroby

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.