Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Dementeriusz

Pęknięta żyła na penisie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Dementeriusz
Mam pewien problem, po jakims czasie po masturbacji zauwazylem ze pod zoledziem ( od dolnej strony) zrobil sie duzy krwiak, najprawdopodobniej pekla jakas zyla, nie wiedzialem co zrobic wiec porozmawialem z ojcem, poradzil on aby nic nie robic, ze powinno samo przejsc, dzis natomiast zauwazylem, ze krwiak ten zniknol, tzn niema juz takiego guza, krew rozeszla sie na wiekszym obszarze, okolo 2 cm ponizej zoledzia, nie wiem czy przeczekac i samo przejdzie, uzyc jakis masci na obrzeki? czy jednak musze udac sie nie zwlocznie do lekarza? chociaz chcialbym to zalatwic *prywatnie* bez wizyty u lekarza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Krwiak powinien wchłonąć się przez najbliższe 3-4 dni. Aby przyspieszyć wchłanianie można użyć żelu z heparyną (np. Lioton 1000 4,5 razy dziennie).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Link
...też mam ten problem tyle że ten krwiak na spodzie penisa utrzymuje mi sie juz bardzo dlugo.... okolo ROK czasu..... nie wiem co robic... smaruje mascia szalwiowa ale niewiele to daje..... czy jest taka mozliwosc ze ta zylka sie nie zrasta i caly czas krew po trochu z niej uplywa? a moze schodzi tak powoli bo dlugo nic z tym nie robilem....??? prosze o pomoc....kogos kto sie na tym zna.....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość M.....n,,,
mam taki problem jak kocham sie za kazdym razem z dziewczyna bez zabezpieczenia strasznie boli mnie penis i leci z niego krew nie wiem czy pekło mi cos tam czy co ale za kazdym razem mocno boli

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Sito
Witam, mam pytanie. Ostatnio pękła mi żyłka pod żołędziem z dolniej strony i powstal kriak, czy jeśli będe zażywał tabletki Penilarge na powiekszenie penisa to czy powiekszy sie on czy tez nie? Z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Sito
Do pytania powyżej chciałbym jeszcze zapytać czy jeśli mam chorobe pyraliego to czy tabletki penilarge pogorszą stan wzowdu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość krzysiek
ja mam na penisie i worku guzki z krwią od osmiu lat czasem krwawią nie wiem co to jest

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Robert
Witam mam takie pytanie co to może być kocham się z narzeczoną i strasznie boli mnie penis... I u gory tak wygląda jak by mi Pękala żyłka i nie da się w wogole kochać.. i na dodatek jeszcze jakieś chrosty na grzybku mi wychodzą nie wiem czy to coś powaznego.. Czy mam iść do lekarza i jakiego.. Pomożecie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość daros
Tak mogą wyglądać choroby penisa http://www.bolimnie.com/anatomia/penis-pracie-czlonek-choroby

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.