Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Słabość mięśni, nietrzymanie moczu i kału, biegunki, trzęsące się ręce


Gość Marcin

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 20 lat i mam takie objawy od dosyc dawna, czuje sie bardzo słaby, boli mnie kręgosłup cokolwiek nie robie, w jakiej pozycji bym nie spał, kiedy mam pełny pęcherz, lub troche jelita to musze od razu oddać to w WC ponieważ nie umiem utrzymać i sprawia mi to duze problemy w społeczenstwie, najgorzej z kałem, ponieważ najczęściej jest to luzny stolec, czasami nie mam siły stać na nogach, bolą mnie stawy (strzelają) a gdy napne mięsnie to całe drżą jakbym miał parkinsona, nawet jak wyciskam paste do zębów to cały sie trzęse, od kręgosłupa, po brzuch i ręce, do kogo się skierować? tzn do jakiego lekarza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie objawy wymagają dokładnej diagnostyki. Trzeba stwierdzić czy podłożem wyżej wymienionych objawów nie są schorzenia mięśniowo-nerwowe czy też np. nie jest to jakaś choroba układowa tkanki łącznej. Diagnostyka musi także objąć schorzenia przewodu pokarmowego. Na początku trzeba w tej sprawie udać się do lekarza, który zapewne zaleci podstawowe badania krwi i moczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze mi pan powiedzieć jakie to mogą byc choroby miesniowo-nerwowe czy tkanki łącznej? nie mam innych objawow ww oprocz kłucia w klacie czasami i opadania powiek, tak nimi jakby *trzepie* (jak zamykam do spania np) ale to chyba nic takiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×