Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Kasia

Po operacji pęcherzyka żółciowego - można się już kąpać?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kasia
Witam ponownie pytanie w 12dniu po operacji pęcherzyka żółciowego metodą laparoskopową prawdopodobnie podrażniłam sobie ranę w okolicy pępka przez wysiłek teraz jestem 17-ty dzien po laparoskopii ,czuję sie dobrze używam pasa ściągającego który mi pomaga na brzuch. Pytanie czy ja juz mogę sie wykąpać ? Myłam sie tylko gąbką żeby sie odświeżyć,ale juz chciałabym sie zanurzyć w wodzie . A drugie pytanie męczą mnie ciągle wiatry,całymi dniami,głupio mi gdzieś wyjść,jest na to jakaś rada?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Oczywiście już dawno można się kąpać, całkowicie myć się i ranę (już raczej teraz bliznę). Na wiatry można zastosować np. espumisan 3x2 kapsułki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kasia
ja myslałam że espumisan jest żeby wywołać wiatry a nie zatrzymać,ale dziękuje serdecznie za odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Espumisan spowoduje niegwałtowne, powolne wydobywanie się powietrza z jelit.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kasia
ja rozumiem tylko nie da sie wytrzymać przy tych wiatrach ,w domu to chyba zaczną nosić klamerki na nosie.Hi hi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Benia
Trzy tygodnie temu miałam operacje usunięcia woreczka żółciowego kiedy moge brać kąpiel

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.