Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Martin

Leczenie i przeszczep serca przy kardiomiopatii gąbczastej

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Martin
Witam, jestem mężczyzną w wieku 21 lat, została wykryta u mnie kardiomiopatia gąbczasta i chciałbym się dowiedzieć czy da się to jakoś leczyć, czy konieczna będzie w przyszłości transplantacja serca ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Kardiomiopatia gąbczasta to choroba dziedziczna,pierwotna choroba mięśnia sercowego,przyczyny nie są dokładnie rozpoznane.W badaniu stwierdza się nieprawidłową budowa wewnętrznej warstwy mięśnia sercowego.W porównaniu można to ująć jako struktura porowata.Powoduje to złe przepływy krwi przez jamy serca.Konsekwencją może być niewydolność krążeniowa i powstawanie zakrzepów.Leczenie jak w typowej kardiomiopatii. Czyli farmakologiczne leczenie niewydolności serca, a w skrajnych przypadkach transplantację.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Józek
Wiem, że w podobnym przypadku pomógł inż. fizyki, który swego syna kilkunastoletniego wyleczył w ciągu niecałego roku z gąbczastego serca całkowicie, co lekarze orzekli iz cuda się czasem zdarzają, ale metodzie ojca tego syna nie przyznali razji, to bardzo raki sposób. Proszę do niego napisać, na pewno chętnie się z panem podzieli swoim życiowym osiągnięciem. Pochodzi z Gliwić, jeśli się nie mylę jno.mistrzu. Jedo syn czekał na przeszczep serca, ale mozliwośc znalezienia dawcy była prawie żadna, o czy ojciec tego syna wiedział i zdecydował się na metode o której Panu napisze, mam nadzieję.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Monika
Witam, gdzie mogę poczytać o metodzie inż. fizyki, o którym widzę wyżej? Proszę o kontakt!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość KRYSTYNA
czy ktos moze podac sczegoly metody inz.fizyki albo jaki kolwiek kontakt z tym czlowiekiem z gory dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Krysia
Bardzo prosze o kontakt do tego Pana mam synka dwuletniego u którego stwierdzono ta wadę. Bardzo prosze toPILNE!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Małgorzata
Dajcie namiary na tego inzyniera fizyki mój syn tez to ma za chwilę będzie czekał na przeszczep kontakt do mnie malgorzatakalin@wp.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Małgorzata

Znalazłam tego Pana inżyniera oto kontakt  tomasn@vp.pl 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.