Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Rekonwalescencja po usunięciu ropnia mózgu


Gość sandra

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, bardzo proszę udzielic mi odpowiedzi na pytanie jak długo trwa leczenie pacjenta po usunięciu ropnia mózgu? Po wycieciu ropnia moja szwagierka patrzy sie tylko w jeden punkt, potrafi jedynie wypowiedzieć*tak* *nie* i wyglada strasznie (głowa mała jak pięść...) Czy takie objawy po operacji są normalne? Czy jeśli skierowano ja na onkologię to znaczy, że to rak? Jakie są rokowania, że wyjdzie z tego cało? Bardzo proszę mi pomóc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, bardzo proszę udzielic mi odpowiedzi na pytanie jak długo trwa leczenie pacjenta po usunięciu ropnia mózgu? - taka rekonwalescencja może trwać nawet i rok Czy takie objawy po operacji są normalne? - to bardzo ciężki zabieg, choroba niebezpieczna, powrót do zdrowia powolny i niestety często zdarzają się powikłania neurologiczne po takim ropniu mózgu Czy jeśli skierowano ja na onkologię to znaczy, że to rak? - jeśli do onkologa to prawdopodobnie stwierdzono nowotwór Jakie są rokowania, że wyjdzie z tego cało? - jeśli to nowotwór to rokowanie jest o wiele gorsze niż w przypadku ropnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję za odpowiedż. Okazało sie, że to nowotwór złośliwy. 3 lata temu również miała w głowie nowotwór i tez został usuniety chirurgicznie. skoro teraz to znowu nowotwór tym razem złośliwy a nie ma przerzutów to jakie są szanse, że z tego wyjdzie cało? Dodam, że ma ona 22 lata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×