Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Małgosia

Rekonstrukcji nerwów po urazie ręki

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Małgosia
Witam, Mój mąż w zeszłym tygodniu doznał urazu prawej ręki. Miał przecięte żyły, ścięgna i nerwy. Podczas operacji ponoć nie udało się wszytkiego zrekonstruować. Obecnie minęło pięć dni po operacji i jak na razie w ręce udało się zachować ukrwienie. Lekarze mówią, że musi mieć kolejną operację polegającą na rekonstrukcji uszkodzonych nerwów. Niestety nie określili terminu i nie powiedzieli gdzie mamy szukać pomocy. Ogromna prośba o podpowiedź gdzie znajdują się najlepsze w tej dziedzinie szpitale oraz najlepsi specjaliści, którzy przeprowadziliby taką operację. Jestem z województwa mazowieckiego, 100 km od Warszawy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Jutro dopytam, gdzie najlepiej zrobić taką rekonstrukcję w Warszawie. Na ulicy Barskiej znajduje się chirurgia urazowa, na Banacha również można taki zabieg przeprowadzić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Patrz: http://stud.pam.szczecin.pl/~euzbigiusz/walaszek_site/pages/info.html http://www.ortopedia.net.pl/index.htm

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość małgosia
Dziękuję bardzo za odpowiedź, a może moglibyscie kogoś polecić w Szpitalu im. Orłowskiego w Warszawie, Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość zielonka68
mam podobną sytuację, tylko z przed tygodnia proszę panią o kontakt czy już coś pani udało się załatwić? zielonka68@vp.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.