Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Gips przy skręceniu stawu skokowego i bolesne zastrzyki w powłokę brzuszną


Gość RAfał :)))

Rekomendowane odpowiedzi

Gość RAfał :)))

2 tygodnie temu skrecilem sobie kostke na treningu pilki recznej ... Udalem sie do chirurga w szpitalu ten zrobil zdjecia, spojrzal i mowil ze mam lerzec i czekac po 2 tygodniach czyli dzis udalem sie znow do niego a ten dalej to samo znow zdjecia i ze wszystko w porzadku. Postanowilem wiec udac sie do ortopedy ten spojrzal na zdjecia i odrazu postanowil wziac noge na 4 tygodnie w gips...(I tu jest problem nie wiem czy na dzisiejsze czy te z przed 2 tygodni) Czy to nie jest przypadkiem kpina ?? :/ Przypisal mi tez zastrzyki Fragmin 5tys. Mama byla pielegniarka wiec robi mi zastrzyki 2cm od pepka w powloke brzuszna... jednak ten zastrzyk bardzo mnie piecze przez 1min jest prawie nie do wytrzymania dopiero potem w przeciagu 10 min juz nie odczuwam bolu czy to normalne??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu jest problem nie wiem czy na dzisiejsze czy te z przed 2 tygodni) - myślę, że na 4 tygodnie, ale od założenia szyny gipsowej jednak ten zastrzyk bardzo mnie piecze przez 1min jest prawie nie do wytrzymania dopiero potem w przeciagu 10 min juz nie odczuwam bolu czy to normalne? - tak to normalny stan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×