Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Pieczenie wewnętrznej strony uda


Gość Robert

Rekomendowane odpowiedzi

Nigdy nie miałem problemów ze zdrowiem za młodych lat zawsze dobrze wysportowany i sprawny fizycznie, od jakiegoś czasu czuję ból niby pieczenie od wewnętrznej części uda lewej nogi(od połowy uda w dól kolana jakby sie nasilał) czasami jak leże czy siedze jest dobrze jak dotkne czuje delikatny ból jak wstaje i ide gdy noga zostaje w tyle wtedy czuje pieczenie gdy stawiam kroka do przodu jakby zmieniał sie bardziej w ból i czuje to na całym wewnetrznym udzie,patrząc na udo nie ma na nim żadnych gózkow czy opuchlizny,niepokoi mnie to gdyż nie zostało nadwyrężone ani udeżone, Dobrze sie odrzywiam także raczej witamin mi nie brakuje, od jakiś dwóch miesiecy pije dość dużo piwa,w tygodniu może to być nawet około 20, czy to może być to? co robić,gdzie sie udać potrzebuje profesjonalnej odpowiedzi i kontaktu z ludzmi którzy postawia trafną diagnozę. Z góry bardzo dziękuje,pozdrawiam i życzę Szczesliwego Nowego roku, Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba wiedzieć, że na trafne diagnozy nie należy liczyć poprzez konsultacje internetowe. Musi Pana bezposrednio zbadać lekarz i dopiero ocenić jakie konkretne badania dodatkowe w Pana przypadku są potrzebne. Takie objawy jak Pan opisuje mogą wskazywać na patologię w zakresie dolnego odcinka kręgosłupa lub nawet stawu biodrowego. Trzeba by rozważyć wykonanie RTG odcinka lędźwiowo-krzyżowego kręgosłupa oraz stawu biodrowego. O tym jednak musi zadecydować lekarz po badaniu bezpośrednim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×