Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Brodawki na penisie


Gość Mariusz

Rekomendowane odpowiedzi

koło zołedzia mam dziwne krosty takie małe tak zwane brodawkę a na srodku krosty jak je gniotę i scinam nozykiem do golenia leci krew co to moze być i gdzie mam się udać dziękuje za pomoc z góry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haemophilus może napiszesz z czego to się bierze to (HPV) jaka jest przyczyna tak jak piszesz ścinam ale po jakimś czasie odrasta .Czy to może być spowodowane przez stosunek ...Bo już nie wiem z czego to powstało pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość haemophilus

Niektóre brodawki mogą zniaknąć same w wyniku odpowiedzi immunologicznej, w aptece mozna kupić maści na brodawki. Lepiej aby zmianie przyjrzał się jednak lekarz, wtedy bedzie pewność co to jest i powie jak najskuteczniej ją usunąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od 2 miesiecy mma prodawki na penisie !!!!!!!!!!! smaruje mascia ktora przepisał mi lekarz, smaruje non stop ale po pewnym czasie i tak robia sie nowe!!!!!!!11 czy mjest to spowodowane?????? czy mozna pozbyc sie tego na zawsze?????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość LUKASZ H.

Witam mam 29 lat od 4 lat mam brodawke na penisie czytajac na ten temat przerazilem sie troche ze moze to byc cos groznego..ta brodawka wyglada calkiem normalnie tak jak zwykle brodawki na ciele nie swedzi mnie nie mam z tym problemu mam dziewczyne czy ona moze sie czym zarazic odemnie do tej pory nie ma zadnych obiawow....??czy to wogole moze byc zakazne czy to poprostu zwykla brodawka??prosze o porade dziekuje..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość madafaka

Pod zadnym pozorem tego NIE SCINAJ!! To jest jak taki pieprzyk nabawisz sie nie milej infekcjii i bedzie klapa (wiesz jak to boli??) . przypomne ci ze na penisie sa zakonczone nerwy czlowieka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość madafaka

tak na marginesie czy macie brodawke typu http://skindoctor.pl/gfx/articles/Hudenstumorer/HT-08.jpg czy http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/6/6e/Wart_filiform_eyelid.jpg ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×