Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Zlepiony stolec i rzadki płyn


Gość Monika z Krakowa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Monika z Krakowa

Zacznę od początku: niedawno zauważyłam że moj stolec stał się bardzo zlepiony aż się muszla zatykała. Od 4 dni mam problem bo nie moge się wypróżnić. A nigdy nie miałam z tym problemu i moja norma to 1-2 razy dziennie. Teraz nie czuję w ogóle parcia.. A jestem po świętach więc sporo jadłam. Nie odczuwam bólu. Przestraszyłam się więc dwa dni pod rząd wzięłam tabletki przeczyszczające. W 1 dniu troszke pomogły, ale wyleciało ze mnie niewiele. Drugiego dnia dostałam biegunki. Teraz tabletki odstawiłam i czekam co będzie ale wydobywa się ze mnie tylko rzadki płyn, początkowo barwy jasno brązowej a teraz czarny.. Wokoło panuje grypa żołądkowa. Czy to może być jakiś dziwny objaw wirusa? Czy coś w kierunku kamieni kałowych? Co robić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez bezpośredniego badania trudno mi stwierdzić co jest przyczyną Pani objawów. Raczej obecna wodnista wydzielina z odbytu jest spowodowana zażywanymi przez Panią środkami przeczyszczającymi. Jeśli objawy nie ustąpią samoistnie w przeciągu 2-3 dni radziłbym w tej sprawie udać się na konsultację bezpośrednio do lekarza. Obecnie zastosować należy dietę lekkostrawną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłam dzis u lekarza i powiedział mi dokladnie to samo, tzn ze przyda sie dieta lekkostrawna. Mam obserwowac sytuacje. Płyn zniknął bo widac to bylo od tych tabletek ale za to nadal mam problem i nie chodze do ubikacji. Mam wrazenie ze chce a ide i nic z tego nie wychodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakiś domowy sposób by sprawdzić czy ma się kamienie kałowe? Bo jak tak czytam to moje dolegliwości mogą byc z tym związane. Bo nie męczy mnie typowe zaparcie ale czuje właśnie tak jakby mi sie to wszystko gdzies we wczesniejszym odcinku zatrzymywało, choć gazy przechodzą bez problemu. Niestety tylko one

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×