Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból żołądka po antybiotykoterapii u dziecka


Gość Małgorzata

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Małgorzata

Witam moja 4 letnia córka na koniec listopada brała antybiotyk, pop antybiotyku nie podawałam jej nic osłonowego juz wtedy zaczeły sie bóle zołądka po zjedzeniu płatków z melkiem. tydzien temu miala zatrucie bedkałaa i cuchniało to jak zgnite jaja i troszke zwymiotowała kolejnego dnia jadla noirmalnie nastepnego zaczeła mowic ze boli ja brzuszke i pokazuje nisko nad samym łonem. na te bóle lekkie jeszcze uskarżała sie czasami ale po zjedzeniu, stolec jest raz na dzien a były 3 razy i kupa jest zbita. było kilka dni rpzerwy i trzymalismy dietke wcozraj zjadla kiełbaskae z ogniska a dzis rano jajecnzice i powiedizała ze ja znowu boli ale lekko w tej samej okolicy. Mocz oddaje normalnie jedynie to w nocy nie zawsze oddaje a raz sikała zawsze. Zostala odrobaczona przed sama wigilią. Przy ucisku nic ja nie boli, ból jest chwilowy i nic wiecej dzis pojawił sie tylko raz. prosze o jakies wskazówki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba na pewno w tej sprawie udać się na kontrolę do pediatry. On po badaniu zadecyduje o dalszym sposobie postępowania. Być może konieczne okaże się wykonanie badania ogólnego moczu (objawy mogą wskazywać na zapalenie dróg moczowych - pęcherza moczowego) oraz być może USG jamy brzusznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×