Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Opuchlizna i wylew podskórny penisa po ćwiczeniach typu Jelg


Gość Tomasz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od dwóch tygodni wykonywałem ćwiczenia polegające na dojeniu członka z zamiarem polepszenia kondycji penisa. trzy dni temu zauważyłem że na prawej stronie penisa pojawiła mi się opuchlizna,następnego dnia wykonałem jeszcze jedno ćwiczenie i zauważyłem ze w tym miejscu zrobił mi się mały wylew podskórny, po tym zaprzestałem ćwiczeń. Opuchlizna ta kształtem przypomina jajko, jest to opuchlizna podskórna ponieważ przesuwa się ona wraz z napletkiem w zależności od wzwodu,w stanie spoczynku jest na żołędziu, w stanie wzwodu na połowie długości penisa, jest miękka ( pulchna) i elastyczna jak skóra i nie odczuwam żadnego bólu, jednakże w tym samym miejscu pojawiły mi się plamki wskazujące na wylew podskórny. od dwóch dni zaprzestałem ćwiczeń, zacząłem smarować to miejsce liotonem 1000 lecz jak dotąd *opuchlizna* dalej utrzymuję się na członku. Czy mam poczekać jeszcze trochę aż to się wchłonie? czy udać się już do specjalisty, jeśli tak to do jakiego. Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne doszło właśnie do wylewu krwawego podskórnego z uwagi nad nadwyrężenie członka. Radzę często smarować zmianę (4-5 razy dnia) żelem z heparyną i zaprzestać ćwiczeń na członku na przynajmniej 2 tygodnie. Do dwóch tygodni zmiana powinna się wchłonąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×