Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Skrzywienie penisa i nierówne wargi sromowe


Gość maks

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę mi bardzo odpowiedzieć, bo już się trochę w tych odpowiedziach pogubiłem. Pisze pan,że penis może skręcać w lewo i w prawo,ale że przeważnie jest krzywy na lewo. Jak dobrze przeczytałem (tylko jedno zdanie wyjaśnienia) jest to kwestia wrodzona- tylko i wyłącznie. (?) Pytanie brzmi: dlaczego przeważnie w lewo ( jeśli rzeczywiście przeważnie w lewo)- czy jest to tez kwestia innych rzeczy (noszenia go w majtkach, masturbacji) i czy kobieca lewa warga sromowa jest (też) przeważnie większa od prawej? (jeśli tak dlaczego)? Z poważaniem, Maks

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze przeczytałem (tylko jedno zdanie wyjaśnienia) jest to kwestia wrodzona- tylko i wyłącznie. (?) - nie tylko wrodzona, ale też noszenia penisa, często profiluje się tak spodnie, że wycięcie mają większe po lewej stronie dlaczego przeważnie w lewo ( jeśli rzeczywiście przeważnie w lewo)- czy jest to tez kwestia innych rzeczy (noszenia go w majtkach, masturbacji) - tak, właśnie też czy kobieca lewa warga sromowa jest (też) przeważnie większa od prawej? (jeśli tak dlaczego)? - nie, kobiecie wargi sromowe przeważająco są symetryczne i równe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za odpowiedź, tylko jeszcze pozostaje kwestia : czy to jest kwestia tylko wycięcia, czy tez np. masturbacji, czy to prawda ze przez masturbacje tez można go skrzywić? I nie mogę się zgodzić z twierdzenie,że są one przeważnie symetryczne i równe, bo otrzymalem odp. (od ginekologa) Wargi sromowe bywają bardzo różnej długości oraz najczęściej różnią się wielkością między sobą, tzn. rzadko bywają równe. Podobnie jak lewa połowa twarzy jest zazwyczaj inna niż prawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

własnie , zgadzam sie z maksem *Naturalne wargi sromowe są najczęściej asymetryczne i nie przypominają tych z magazynów - natura zadbała tu o różnorodność. Jeśli byłaby Pani ciekawa, jak wyglądają naturalne wargi sromowe, polecam galerię na stronach www.theclitoris.com (niestety nie ma polskiej wersji językowej). *

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×