Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból przy ściąganiu napletka z żołędzia penisa po operacji stulejki


Gość Marcin

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem już prawie 20 dni po zabiegu stulejki. Od tego czasu byłem już 2 razy na kontroli u urologa. Pierwszy raz po 3 dniach a drugi raz po dwóch tygodniach. Dwa razy usłyszałem że wszystko ładnie się goi ale... Podczas wzwodu ściągam napletek tylko za żołądź (i to z bólem) no dalej no nie da rady. Jak próbuje to w sumie czuję trochę ból ale ani drgnie. Jak penis jest w stanie spoczynku to czuję lekki ból przy odkryciu żołędzia i zaraz za nim ale schodzi . Powiedziałem o tym lekarzowi na drugiej kontroli że napletek nie schodzi podczas wzwodu. Powiedział mi że muszę ćwiczyć. No właśnie podczas wzwodu no nie idzie ćwiczyć odkryje z bólem żołądź a dalej no nie idzie. Ja mam tylko ćwiczyć w spoczynku? Czy długo to trzeba ćwiczyć żeby w końcu go ściągnąć w wzwodzie? Druga sprawa to i tutaj znowu kolejny kłopot... Z racji tego że całe życie miałem stulejkę całkowitą to nie wiem jak powinno to wszystko wyglądać pod spodem. Zero pojęcia więc proszę o wyrozumiałość:) Mi schodzi do momentu ujrzenia szwów i strupów i tym podobnych czyli jakiejś połowy. W tym miejscu z mojego punktu widzenia wygląda to tak jakby to się łączyło z tą skórą co jest pod spodem, i dalej to się naciąga do jakiś 3/4 dalej nie idzie jak próbuje to nie boli, tylko żołądź jakby się delikatnie płaszczył i nie wiem czy jest to dobrze? Mam nadzieję że zrozumiale wytłumaczyłem. Może mam za krótkie wędzidełko? Sam nie wiem, więc proszę o pomoc. Trzecia sprawa to życzę Wesołych Świąt! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tylko ćwiczyć w spoczynku? - ćwiczyć trzeba i w spoczynku i w wzwodzie Czy długo to trzeba ćwiczyć żeby w końcu go ściągnąć w wzwodzie? - czasami 2-3 miesiące tylko żołądź jakby się delikatnie płaszczył i nie wiem czy jest to dobrze? Mam nadzieję że zrozumiale wytłumaczyłem. Może mam za krótkie wędzidełko? - tam właśnie występuje wędzidełko, którego rola polega na łączeniu napletka z żołędzią, w tym co opisujesz nie stwierdzam nic niepokojącego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×