Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Zaburzenia w przebiegu nerwu pachwinowego po operacji przepukliny pachwinowej


Gość Mirosław

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mirosław

W wyniku operacji usunięcia przepukliny pachwinowej w kanale pachwiny prawej mam bliznę 8 cm, i zaburzenia w przebiegu nerwu pachwinowego, operacja miała miejsce w roku 2002, swego czasu krótko po operacji zmuszony byłem przenieść ciężar, w trakcie przenosin odczułem gwałtowne przerwanie w operowanej pachwinie, nie było krwi ból zniknął więc oprócz strachu zapomniałem o tym zdarzeniu, z czasem zaczęły się drobne problemy to ból końca stopy, potem ból pośladków przy siadaniu, następnie problemy z sikaniem i stopniowe drętwienie okolic prenatalnych, problemy z erekcją, problemy z wypróżnianiem się, Po basenie drętwienie w okolicach prenatalnych znikają, lecz pozostaje ogromne zdrętwienie w pachwinie operowanej. Lekarz wykonujący badanie EMG nie potrafił odnaleźć nerwu pachwinowego, więc na podstawie nerwu mięśnia czworogłowego stwierdził że nie mam uszkodzenia nerwów. Pytanie czy uszkodzenie nerwu pachwinowego może powodować opisywane dolegliwości ? i do kogo udać się aby mi pomógł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej byłoby w tej sprawie udać się na konsultację do neurologa. Być może takie dolegliwości są związane np. z patologią w zakresie odcinka lędźwiowo-krzyżowego kręgosłupa dlatego warto byłoby wykonać RTG tego odcinka kręgosłupa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×