Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Guzek i ból jądra a zapalenie jąder


Gość Macinek :(

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Macinek :(

Chcę to dobrze Opisać i Nie znalazłem akurat tematu w moim przypadku OK Lecimy : Mam Problem mam 13 lat i mam guzka na prawym jądrze albo nawet 2 boli mnie jędra jak nawet rouszę , I mam pytanie związane do Zapalenia jądra, raz Dostałem antybiotyk Bo byłem chory *) i te jądra przestało boleć na dzień , Chyba przez ten Antybiotyk i mam Do tego Sprawe , Jeśli przez antybiotyk jądro nie bolało to : 1-Chyba jest to Zapalenie jądra 2 - Lub Jakiś Nowotwór .. Jeśli tak to szybko Powiem rodzicom i Do usg - urolog *] i Ucinamy jądro I jak bedzie maly przeżut to Chemio terapia *] idą feria to sie mi spieszy zeby świąt nie popsuć nikomu i zeby przed wigilia jadro usuneli 3- ostatnio bardzo sie przemrozilem na polu . Moze przemrozilem jadra? Ale z kąd te guzki *( -4nad tym jądrem jest jakiś wiecej żylek i wgl.. i Pytanie czy od np Stuknięcia. Lub przypadkowego przymiażdzenia takiego chwilowego jądra co się może stać ? 5- wiem też że jak jest duże ciśnienie w głowie to sygnał że gdzieś jest rak, ja mam akurat katar *( ale dziwny kolor żolto pomaranczowy, i prawiie ciogle zatkane uszy od cisnienia *] Tyle odemnie Proszę Pana *] sam nawet troche o nowotworach wiem *-( ale amatorsko .. a i lewe jądro jest dobre i spokojne a te prawe chyba sie nie powiekszylo :} Prosze o jak najszybsza odpowiedż ! Do odpiszenia .*)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, zgłoś o tym rodzicom i to szybko... najlepiej pójść z tym od razu do lekarza, bo dolegliwość wygląda poważnie. Po tym co tu napisałeś, bez wyników badań ciężko jest postawić jakąkolwiek diagnozę. Będzie lepiej jak lekarz się tym zajmie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Macinek *(

Nie powiedziałem *( :) ale jutro powiem i pójdę :} !! Ale z tym guzkiem to wygląda tak ! Akurat zachorowalem teraz i dostawalem antybiotyki ! :} I jeden guzek zniknol ! I Jądra nie boli i zostal jeszcze jeden ale sie zmniejszyl :} !! I jadro nie jest powiekszone przynajmniej z mojego punktu widzenia *] chyba przemrozilem te Jadra chce o ta opinie jeszcze odpowiedź. A i jeszcze Ciśnienie z głowy ustąpiło i Kataru ! NIe MA ! :} Jestem szczęśliwy *] xD xD xD Ale wezme jeszcze antybiotyk *] i moze zniknie *D Moim zdaniem bylo.jest zapalenie jądra xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marcinek

Uff ... Tyle Czasu Minelo OD Października */ Kiedy to Napisalem ^^ Dopiero nielada miesiac Temu Powiedzialem .. Uff mam tylko Wodniak Jądra *] Bylem dzis u USG *] Za 2 tyg. do urologa i leczymy Farmakologicznie albo będa igła brać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×