Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Usunięcie torbieli na jajniku przy chorobie Hashimoto


Gość KASIA

Rekomendowane odpowiedzi

Dzein dobry mam pytanko nie weim czy zechce Pan odpowieziec. Mam problem ,dowiedzialam sie ostatnio ze mam torbiel na prawym jajniku i podniesione ca 125 moj wynik to 95 ,28 jest bardzo wysoki lekarz chce mnie ciac ,mam problem z taczyca zaplaenie haszimoto i w tym wszystkim wyszly przeciwciala przeciwjadrowe dodatnie podejrzewaja chorobe sjogrena wysychaja mi blony sluzowe z dnia na dzien jest gorzej lekarz ginekolog powiedzial ze koniecznie operacje , w szczecinie w klinice powiedzieli mi ze laparaskopia moze byc ale moj lekarz uparl sie na ciecie zbytnio nie chce ciecia jeszcze nie mam dzieci a w przyszloci bym cicala miec Panie doktorze niech mi pan poradzi co ja mam robic lekarze mnie zmywaja ze wszystkim nie przyjeli mnie na zabieg bo kazali mi przyniesc zaswiadczenie od pani endokrynolog ze moge byc poddana operacji , lecz pani powiedziala mi ze od tego jest anetezjolog aby to z badan stwierdzic niech pan mi poradzi co robic bardzo bylabym wdzieczna serdecznie dziekuje Kasia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba wykonać badanie z krwi na poziom hormonów tarczycy czyli TSH i fT4. Jeśli wyniki będą prawidłowe na pewno anestezjolog zakwalifikuje Panią do leczenia operacyjnego. W razie złych wyników trzeba będzie Panią przygotować do zabiegu czyli dobrać odpowiednie leki (substytucję hormonalną), aby poziom hormonów tarczycy był prawidłowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×