Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Pieczenie i ból jądra po operacji przepukliny pachwinowej


Gość luki

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry , jestem 10 miesięcy po operacji przepukliny pachwinowej prawostronnej nawrotowej metodą Lichtensteina , ale nadal czuję codziennie pieczenie w miejcu operacji i ból prawego jądra powiązany z bólem uda a zwłaszcza na zmianę pogody proszę o informację czy jest to normalny stan po operacji po takim czasie , pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazwyczaj takie dolegliwości po tak długim okresie od zabiegu już nie powinny występować. Radzę w tej sprawie udać się na kontrolną konsultację bezpośrednio do chirurga. Chirurg musi Pana bezpośrednio zbadać. Może bóle nie są związane z przebytym zabiegiem przepukliny pachwinowej tylko np. patologią kręgosłupa odcinka lędźwiowo-krzyżowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diekuję za kontakt , Pańska odpowiedz dodała mi optymizmu bo czasami moja psychika już nie wytrzymuje tego bólu , ale przepisze dokładnie wymik Badania MR i jakie robiłem w VI 2009 acz kolwiek neurochirurg powiedział , że to nic nie ma wspólnego z moimi bólami a Pan jest kolejna osobą która każe szukać patologi w kręgosłupie i to wreszcie może być celna diagnoza,,,,Treść wyniku - Degeneraracyjna przebudowa krążka międzykregowego L5/S1 z obniżeniem, jego wysokości . Krążek ten prezentuje dokanałową , pośrodkowo-prawoboczną przepuklinę podwięzadłową, która uciska worek oponowy i nieznacznie zwęża zachyłek boczny kanału kregowego.Innych zmian wewnątrz kręgosłupa nie stwierdzono wewnatrzkanałowe struktury anatomiczne przedstawiają się prawidłowo . Odprostowanie lordozy lędzwiowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×