Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Przewlekły ból nasieniowodów, moczowodów i nerki


Gość Krzysztof

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Krzysztof

Mój problem pojawił się po stosunku oralnym z prostytutką w prezerwatywie. Jednak podejrzewam, że sprawa może mieć inne podłoże, a to mógł być tylko bodziec. Poczułem przenikliwy ból w okolicach pęcherza i moczowodów-generalnie całe okolice jąder (jądra nie bolą). Po tygodniu poszedłem do lekarza, który przepisał mi leki przeciwzapalne, a kiedy to nie pomogło udałem się do urologa. Badania moczu wyszły ok. Badanie USG wykazało możliwość piasku. Ponieważ miałem silny atak bólu w nocy i prawdopodobnie wyszedł jakiś kamień, lekarz przepisał mi typowe leki ziołowe na kamicę. Kiedy nie przeszło, poszedłem do niego znowu i poprosiłem o jakieś leki przeciwzapalne. Miałem również stan podgorączkowy 37,2C. Po zażyciu leku na c i jeszcze innego antybiotyku (żeby nie wymieniać nazwy) po około dwóch tygodniach ból zelżał i stan podgorączkowy minął. W chwili obecnej tj. ok dwóch miesięcy od pierwszych objawów, mam lekki ból, nie wiem czy moczowodów czy nasieniowodów (w każdym razie w tych okolicach) i ból lewej nerki. Ból moczowodów czy nasieniowodów czuć tak, jakby były rany wewnątrz-takie obolałe. Raz boli bardziej nerka, a raz okolice moczowodów. Nie wiem czy jest to niedoleczone zapalenie dróg moczowo-płciowych, czy jeszcze coś innego. Chcę zrobić nowe badania krwi i moczu oraz udać się do innego urologa. Zapomniałem dodać, że kiedyś miałem ostry ból nerek i zapalenie pęcherza. Jeśli jest możliwe postawienie jakieś diagnozy po moim opisie, będę niezmiernie wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno mi cokolwiek napisać bez badania bezpośredniego i uzyskaniu wyników badań laboratoryjnych z krwi i moczu. Możliwe, że stan zapalny dróg moczowych nadal utrzymuje się. Najlepiej wykonać badania jak wyżej i ponownie skonsultować się z urologiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×