Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Zawał śledziony i przestrzeń płynowa w okolicy bieguna śledziony po wypadku


Gość Sylwia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.moje pytanie dotyczy o zawał śledziony.otóż mój tata parę tygodni miał wypadek,był w śpiączce.uszkodzone miał serce,połamane żebra,złamany lewy bark i rękę,oraz uszkodzoną śledzionę.lekarze mówili ze śledziona uschnie,ale tak sie nie stało..w chwl obecnej bardzo ciężko dochodzi do zdrowia.lekarze mówą że pszeszedł zawał śledziony,i przestrzeń płynową w okolicy bieguna dolnego śledziony,co to takiego i czy jest to grożne.co robić dalej nikt nie chce nigdzie pokierować dalej.leków przeciwbólowych nikt nie zapisuje bo mówią że do bólu musi się przyzwyczaić.a on płacze z bólu.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszkę nie rozumiem opisu Pani sytuacji klinicznej ojca. Bardziej konkretnie odpowiedziałbym na te pytania mają szczegółowe informacje czyli opisy wyników badań obrazowych, wyniki badań laboratoryjnych, obecny stan ojca. Odpowiedzi lekarzy są dość enigmatyczne. Nie wiem dlaczego nie chcą stosować środków przeciwbólowych. W przypadku zawału śledziony zazwyczaj leczeniem podstawowym jest usunięcie śledziony operacyjne. Proszę wysłać konkretne informację, a postaram się szczegółowo odpowiedzieć na te pytania. Trzeba zdawać sobie sprawę, że bez śledziony można normalnie funkcjonować i nie odbija się to raczej niekorzystnie na zdrowiu pacjenta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×