Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Kłujący ból z boku brzucha, śluz w kale i częste gazy po usunięciu pęcherzyka żółciowego


Gość Adrian

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mój problem zaczął się jakoś od wakacji zaczęło mnie kłuć w boku a wtedy miałem dość silne bóle spowodowany hemoroidami bo nie mogłem za bardzo siedzieć, teraz hemoroidy raczej się uspokoiły ponieważ codziennie ćwiczę i staram się nie dopuścić do tego zęby znów mnie bolały aczkolwiek czasami kłuje w lewym boku od jakiegoś czasu mam śluz w kale a dziś zauważyłem jak by był taki biały bardziej oczywiście mam częste gazy i przelewanie w żołądku ale to jest raczej spowodowane tym ze nie mam pęcherzyka żółciowego jeśli chodzi o dietę to żadnej nie stosuje jem pizze itp rzeczy, mam dopiero 22 lata a już tyle przykrych problemów lubię tez raz na jakiś czas sobie wypić jakieś piwo lub wódkę z kolegami ale to nie jest tak częste chciał bym się dowiedzieć co mam zrobić z tym problemem i co to właściwie może być dodam jeszcze ze ostatnio jak by mnie zaczęła boleć kość ogonowa taki impulsywny ból czasem nie boli wg a czasem zaboli tak bardziej.. Bardzo prosił bym o wyrozumiałość i w miarę szybką odp ponieważ się martwię */ Dodam że na hemoroidy stosowałem jakiś czas i ostatnio tez: procto hemolan control w tabletkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno mi określić co może buc powodem tychże dolegliwości bez bezpośredniego badania. Najlepiej byłoby w tej sprawie skonsultować się z gastroenterologiem. Być może celem dokładnej oceny jelita grubego trzeba będzie wykonać kolonoskopię (podłożem dolegliwości może być np. zapalenie jelita grubego). Gastroenterolog zaleci odpowiednią diagnostykę po zbadaniu Pana bezpośrednio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×