Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból szyi, głowy, przeszklone gałki oczne i powiększone źrenice po upadku na głowę


Gość Weronika

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Weronika

Witam! Postanowiłam zadać pytanie przez internet bo nie wiem czy jest sens panikować. Otóż jako osoba obdarzona niezwykłym pechem kilka dni temu upadłam na schody i jakoś tak się zdarzyło, że nogi poleciały mi do góry więc pierwszą częścią którą walnęłam w schody była moja głowa...w sumie później nic się nie działo przez kilka dni oprócz lekkiego bólu w miejscu uderzenia i niewielkiego guza. Lecz minęło kilka dni i poszłam do klubu czułam się dobrze do pewnego momentu... zaczęła boleć mnie szyja i głowa a kiedy dotarłam do domu zobaczyłam, że mam przeszkolone oczy i powiększone źrenice (nie wykluczam, że w tym feralnym klubie dostałam coś więcej niż tylko słomkę do koli)ból nie był straszny więc poszłam na spacer, ale kiedy z niego wróciłam nie mogłam ruszać szyją, bolała mnie głowa i trochę źle widziałam. Dziś jest już lepiej bo tylko boli mnie szyja i nie za bardzo mogę nią ruszać i od tego boli mnie głowa. Sama nie wiem co mam robić bo mogło mnie tez przewiać gdyż klika razy zdarzyło mi się wyjść na papierosa bez kurtki:/ Odwlekam wizytę u lekarza z jeszcze jednego powodu - nie mam ubezpieczania, uczę się i miałabym je od mamy z pracy ale jej się nie śpieszy żeby to załatwić:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz tylko bóle karku, a inne objawy ustąpiły to raczej nie wskazuje ten uraz na coś niebezpiecznego. Jeśli dolegliwości w przeciągu 2-3 dni całkiem ustąpią to nie ma potrzeby udawać się do lekarza. W razie wątpliwości trzeba skontaktować się bezpośrednio z lekarzem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×