Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból żołędzia a powiększona prostata


Gość Robert

Rekomendowane odpowiedzi

Dziendobry, od malego mialem delikatnie powiekrzony gruczal prostaty, bylo widoczne to na USG ale tez mialem robione badanie przez odbyt u urologa. Wtedy Urolog stwierdzil ze w tym wieku to nic goznego i poprostu tak mam. Teraz mam 26 lat i od jakiegos czasu, moze 2 lat odczuwam rozne dolegliwosci, czasami przy kichnieciu lub skoczeniu z jakiejs wysokosci lapie mnie nagly bol, jakby skurcz zaraz za jadrami na tym kawalku ktory sie ciagnie od jader do odbytu, dosc silny bol ale przechodzi po paru minutach, szybciej przechodzi jak sie kucnie. Rownierz co jakies pare tygodni lapie jakby zakarzenia ukladu moczowego, czesto biegam wtedy do lazienki, czuje dyskomfort, rozne bole w pecherzu, rzoledzi, jadrach(przewaznie lewym). Ale gdy ostatnio mnie to znowu zlapalo poszedlem do lekarza(w Anglii),on wyslal mnie na badanie moczu i nie znalezli tam rzadnych bakterii. Wiec co to w takim razie?, bo napewno musi cos byc. Takie bole i bieganie ciagle do lazienki nie sa normalne.A ostatnio dosc mocno pobolewa mi rzaladz i ten wlasnie kawalek miedzy jadrami a odbytem, kiedys az tak tego nie czulem, nie wiem czy w ogole kiedys czulem bole w tych miejscach. Aha i okazalo sie nie dawno ze mam za krotkie wedzidelko i ide na zabieg wydluzania lub obrzezania za tydzien, moze mi pan doradzic tez przy okazji czy lepiej sie obzezac czy wydluzyc wedzidelko, ja jestem bardziej za obzezaniem bo wydaje mi sie ze przynajmniej nie bede juz nigdy mial problemu z tymi zakarzeniami. Z gory dziekuje za odpowiedz i przepraszam za bledy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej może to wskazywać na stan zapalny prostaty, który przejawia się w ten sposób jak Pan opisuje. Prostata na skutek stanu zapalnego powoduje dolegliwości oraz także uciska na początkowy odcinek cewki moczowej przez co utrudnia oddawanie moczu. Trzeba, aby urolog wprowadził odpowiednie leczenie po oczywiście badaniu. W przypadku zbyt krótkiego wędzidełka napletka radzę wykonanie plastyki wędzidełka, a nie wykonywania całkowitego obrzezania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×