Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Czerwone spuchnięte wole nad raną po operacji usunięcia tarczycy


Gość ewa

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem po operacji 4 dni i niepokoję się wyglądem rany. Nad cięciem zrobiło sie takie czerwone spuchnięte wole na całą długośc rany i wyglada to jakby mi rusł taki wałek pod skórą....czy to zniknie????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tak mialam okolo 6 tygodni po operacji .Myslamam ze tak zostanie *po zdjeciu tasmy spinajacej ciecie /nie mialam szwow zewnetrznych/ stosowalam opatrunek silikonowy : do kupienia w aptece bez recepty: jest drogi ale wydajny ucina sie go na dlugosc blizny:i szer *jest wielokrotbego urzytku po umyciu woda z mydlem.Wciagu dnia szyje nawilzalam kremem La Roche Posay /Hydratation intesnsive/ Do kupienia w aptece * Po 10 tydodniach skura doszla do normy i jest ladnie wygladzona a mam 53 lata glowa do gory najwazniejsze sa wyniki krwi i odpowiednia dawka hormonu pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość swinska tarczyca

Naturalne rozwiązanie dla syntetycznych hormonów tarczycy. Potoczna "świnka" jest zdrowa, skuteczna i tania.

Mam sprowadzany z Tajlandii suplement diety Thiroyd 1000 tabletek po 60 mg. Sprzedaję po 180zł + 20 zł przesyłka pobraniowa. 

Również mam suplement Thyroid TR (bez laktozy i glutenu), 1000 tabletek po 60 mg, za 250 zł, włącza to koszt wysyłki rejestrowanej z Tajlandii. Mogę też go wysłać z Polski, ale za 350 zł. 

Proszę przekaż znajomym. 

dziekuję z góry

Jan Krongboon 
massagewarsaw@gmail.com 
https://www.facebook.com/kurs.tajski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość swinska tarczyca

Vermox Meben Mebendazole 100mg od 1zl/tabletka.

Data ważności 03.2020.

Opakowanie szpitalne 1000 tabletek, dzielę na torebki po 25 tabletek.

Wysyłka pobraniowa 20zł lub lotnicza rejestrowana z Tajlandii 20zł po przelewie.

Na zakażenia pasożytnicze owsikiem, włosogłówką, glistą ludzką, tęgoryjcami i innymi, mieszanymi.

Stosować można też profilaktycznie, szczególnie, gdy żyje się ze zwierzętami domowymi, w czasie ich odrobaczania.

Leczenie najlepiej przeprowadzić w całej rodzinie.

Leki przeciwpasożytnicze należy mieszać, bo robaki się szybko uodparniają.

Sprzedaję rówmież

Prazykwantel 600mg od 2.5 zł/tabletka, 04.2020

Yomesan 500mg od 2 zł/tabletka, 4 tabletki w blistrze, 01.2022 

Zentel 200mg 5zl/tabletka, 2 tabletki w opakowaniu, 12.2020

Stromectol Ivermektyna 6mg po 20zl/tabletka, 04.2019

Jan Krongboon
massagewarsaw gmail com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×