Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Dziwne twarde zgrubienie na penisie w okolicy worka mosznowego


Gość Stefan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Na moim penisie około 5dni temu pojawiło się dziwne zgrubienie, stwardnienie. Niedaleko worka mosznowego. Jeśli to tylko dotykam to nie boli, jednak jeśli choć troszkę ścisnę to ból się nasila. Jeśli łapię to tak jakby przez skórę to jest to dość twarda narośl. Praktycznie nie da się jej ścisnąć. Ma długość około 0,5cm. Nie więcej. Wolałbym uniknąć wizyty osobistej. Proszę o szybką odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic. Odbyłem stosunek ale to było już po pojawieniu się tego *czegoś*. Jakoby wydaję mi się że problem został rozwiązany. Rano lekko nacisnąłem ten bąbel i wyszła biała maź, coś jakby pryszcz. Chciałem wycisnąć tego więcej ale nie mogłem bo strasznie bolało. Nakłułem lekko to igłą i wyszło więcej tego *płynu* potem ponownie. Teraz jest to zdecydowanie mniejsze, chociaż wciąż widoczne. Więcej tego nie dotykałem gdyż się bałem. Co to mogło być? Czy nadal z tym iść do lekarza? Ja uważam że nie ma takiej potrzeby.? Dbanie o higienę? Kąpię się codziennie używam płynu do higieny intymnej. Myślę że to wystarcza. Z czego to wgl mogło wyniknąć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to mogło być? - to był zapewne prosak czyli zaczopowany gruczoł łojowy Czy nadal z tym iść do lekarza? - raczej nie ma potrzeby, to zmiany niegroźne, często leczące się samoistnie, problem praktycznie kosmetyczny, a nie kliniczny Ja uważam że nie ma takiej potrzeby.? Dbanie o higienę? - tak tylko odpowiednie dbanie o higienę wyleczy zmianę Z czego to wgl mogło wyniknąć? - takie zamiany powstają samoistnie, bez uchwytnej przyczyny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×