Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Bóle reumatyczne i plamica przy HCV


Gość kata

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry. Chciałam się dowiedzieć czy bóle reumatyczne towarzyszące zakażeniu występują nie zależnie od pory roku czy jak w zwykłym zapaleniu stawów np jesienią, zimą. Czy ból kolan występujący tylko zimą przy wychłodzeniu i przechodzący po użyciu np. plastra rozgrzewającego też może być objawem? I plamica, bez innych objawów, na początku nie wiedziałam co to jest ale chyba rodzaj plamicy, wysypka drobna 1-2 mm wyglądająca jak piegi, na ramionach tułowiu i udach, bardzo delikatna, niewidoczna z odległości 1 m. Utrzymywała się 2-3 msc. Dziękuję. Chciałam dodać że wysypka była płaska, niewyczuwalna i nie swędziała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy bóle reumatyczne towarzyszące zakażeniu występują niezależnie od pory roku czy jak w zwykłym zapaleniu stawów np jesienią, zimą? - raczej niezaleznie od pory roku Czy ból kolan występujący tylko zimą przy wychłodzeniu i przechodzący po użyciu np. plastra rozgrzewającego też może być objawem? - tak I plamica, bez innych objawów, na początku nie wiedziałam co to jest ale chyba rodzaj plamicy, wysypka drobna 1-2 mm wyglądająca jak piegi, na ramionach tułowiu i udach, bardzo delikatna, niewidoczna z odległości 1 m. Utrzymywała się 2-3 msc. - czy to jest plamica związana np. z małopłytkowością wystarczy wykonać badanie oceniające poziom płytek krwi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×