Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Penis opada zaraz po wytrysku


Gość Łukasz

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 24 lata i problemy z erekcją. Tzn penis utrzymuje się we wzwodzie do momentu wytrysku, niestety kiedy już ma do niego dojść opada . Byłem już u kilku lekarzy i twierdzą że ze mną wszystko w porządku a ja problem mam coraz większy. Proszę o radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro lekarze twierdza, że z tobą wszystko w porządku, myślę ze problem leży w psychice tzn. podczas stosunku za bardzo skupiasz sie na tym problemie, myslisz o tym żeby *to* się tylko nie wydarzyło znowu itp a nie skupiasz się na samych akcie i czerpaniu z tego przyjemności. Myślę, że tu tkwi problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dżastina

Moj chlopak ma ten sam problem co Ty i tez mi wmawia, ze go zostawie z tego powodu, ze nie potrafi mnie zadowolic itp. Po prostu sie zniecheca swoimi tekstami. ja mu wmawiam, ze go nie zostawie i, ze jest ok, tylko musi uwierzyc w siebie, ale niestety on jest uparty i nie walczy z tym. Najlepiej bedzie jak sprfawdzisz to na takiej zasadzie. Przed nastepnym stosunkiem napij sie lampke wina i wtedy zobacz jak bedzie. My np. po lampce wina kochalismy sie dlugo. Mozliwe, ze poprzez alkohol moj facet sie rozluznil i te *blokady* zwolnily. Czyli wyglada na tym, ze w psychice jest problem. To jest strach jaki was ogarnia, bo boicie sie tego, ze nie dostaniemy od was tego czego chcemy. Musicie byc siebie pewni i wmawiac sobie, ze jestescie najlepsi a nie, ze najgorsi, bo wtedy bedziesz sie zadreczal i nic z tego nie bedzie :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×