Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Kłujący ból brzucha i ból brzucha pod naciskiem


Gość Michał

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio co jakis czas przez chwile miewam kłucia w brzuchu, nie są one mocne, trwają przez 5-10 sekund (całosc lub przerywanie). Nie mam goraczki, apetyt dobry, stanów wymiotnych także, jedynie przy nacisku na prawa strone brzucha odczuwam ból (przy mocnym nacisku, mocniejszy). Pytanie czy to może jednak byc wyrostek lub cos z nim zwiazane?? Nadmienię, że ostatnio zacząłem brać Ketonal duo, ponieważ mialem wywrotke i palec mnie bolal ale teraz przestałem to brać z myślą, ze moze przez to mam te dokuczliwości (od czasu wziecia tabletki na drugi dzien zaczeły sie objawy kłuc)... Mam skierowanie od lekarza rodzinnego do szpitala na badania, choc sam odczuwam jakby mi sie troche polepszało (moze jednak ten Ketonal był powodem)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałam podobnie, myślałam że ból jest spowodowany przez długotrwałą antybitykoterapię jaką musiałam przejść, jednak nie... bolał mnie podczas ucisku jak i chwilę po ucisku. Z poniedziałku na wtorek operowano mnie okazało się że mój wyrostek był zapalny, zdązyłam przed rozlaniem a teraz siedzę w domku i pomału dochodzę do siebie radzę idż i zrób badania im szybciej tym lepiej Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w szpitalu, lekarz mnie tylko pouciskał na brzuchu, juz mniej bolało, kazał zarzywać nospe i diete lekko strawna... Teraz juz bóle nie nachodzą, ewentualnie bardzo rzadko choc w miejscu, gdzie bolało, boli minimalnie... Moze to miałem od przewiania?? Wczesniej na motorze jezdziłem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem na badaniach krwi i moczu i wszystko jest wporządku. Bol na dole po prawej stronie jest gdy ucisne ale tak jak pisalem mniejszy niz wczesniej. Teraz do tego wszystkiego doszło lekki ból przy oddawaniu moczu.. Moze od pecherza to wszystko sie zaczeło??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×