Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Szczypanie i zwężenie skóry penisa po antybiotykoterapii


Gość Janek

Rekomendowane odpowiedzi

Pisałem o tym: *Witam biorę antybiotyk Amoksiklav i jakieś dwa dni temu zauważyłem na penisie małe czerwone plamki, nic więcej, bez swędzenie czy czegokolwiek. Dziś jakby łuszczyła/schodziła skóra z żółędzia, takie białe płatki skór. Zeszło jej może 2mm no i pojawiło się swędzenie. Co to może być? Grzybica przez antybiotyk? Kupić na razie jakąś maść i poczekać, a jak nie pomoże to udać się do lekarza, czy iść od razu? Przeczytałem, że to może prowadzić do raka, czy to prawda? Pomocy!* A to moje pytanie w związku z poprzednim problemem: czy normalne jest, że przy tej infekcji zwężyła mi się skóra penisa, tak że strasznie mnie szczypie gdy chcę ją zciągnąć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to może być? Grzybica przez antybiotyk? - tak zapewne jest to grzybica związana z antybiotykoterapią Kupić na razie jakąś maść i poczekać, a jak nie pomoże to udać się do lekarza, czy iść od razu? - iść od razu do lekarza, gdyż sama maść dostępna bez recepty może być niewystarczająca, być może trzeba będzie zastosować leki doustne przeciwgrzybicze Przeczytałem, że to może prowadzić do raka, czy to prawda? Pomocy!* - nie, grzybica nie doprowadza do raka czy normalne jest, że przy tej infekcji zwężyła mi się skóra penisa, tak że strasznie mnie szczypie gdy chcę ją zciągnąć? - to wszystko jest związane z grzybicą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×