Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Kolka i bulgotanie w pachwinie


Gość Marcin

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam 23 lata. Od jakiegoś czasu zauważyłem, że z lewej strony tam gdzie ma sie pachwine czuje jakis dyskomfort. Czasami kuje mnie leciutko tak jakbym dostał leciutkiej kolki i czuje czasami jakby cos mi tam bulgotało delikatnie gdy przykładam rekę czuć wyraźniej to bulgotanie, ale to nic wtedy nie boli. Czuć też to w okolicach lewego jądra to bulgotanie tak jakby bąka się miało puścić delikatnego. Oczywiście jak to każdy zaniepokojony naczytałem się o różnych chorobach i tak podczas wzwodu nie odczuwam bólu, podczas wytrysku również, oddawanie moczu jest bezproblemowe to samo ze stolcem, puszczanie bąków również, gdy kicham także nic nie zauważyłem, żadnych nudności również. Ogólnie uczucie kolki mam gdy się źle położe. Pomyślałem, że to może być od treningu zwieracza bo gdy naprężam go to widzę, że w tym miejscu, ale po obu stronach pachwin napreza sie ale też żadnego bólu nie czuję, więc chyba nerki i prostata odpadają tak mi sie wydaje chcialbym zaznaczyć, że tylko czasami to czuje np. teraz wogole nie odczuwam tego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od wczoraj odkad napisalem ten temat wogole mnie to ani razu nie bolalo w ten sposob moze to przez głód? to bulgotanie jak wspomnialem wyglada podobnie do burczenia w brzuchu tylko bez tego odglosu i jest znacznie lagodniejsze, moze przestane po prsotu jesc w nocy moze to ma jakis zwiazek z tym bo w sumie przez ostatnie dwa dni jadlem w nocy nawet pomarańcza okolo 3:00 przyznam sie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×