Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból jądra po skoku z wysokosci i przyciśnięciu jądra


Gość Hubert

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 21 lat 3 lata temu zeskoczyłem z 2m niestety nogi nie wytrzymały i w sumie wylądowałem na *kucaka*(prawie ze uklęknąłem) moje lewe jądro położone nieco niżej niż prawe zostało bardzo ściśnięte przez moje uda i do tego jakby pociągnięte w dół... ból był okropny 10 x razy większy niż uderzenie piłką czy kopniak bolało mnie z tydzień nie zauważyłem niczego niepokojącego oprócz opuchnięcia jądra które minęło .. moje problemy zaczęły się gdy po paru miesiącach później dostałem baardzo mocno piłką również w to samo jądro od tamtej pory gdy dużo chodzę i jądro obija się o nogę, czy w ogóle jest jakiś ucisk, podczas stosunku również z racji uderzania... potem po jakimś czasie problem zniknął ale niestety ostatnio powrócił ze wzmożoną siła i już nie przestaje boleć... gdy chodzę strasznie boli czasem po dłuższym spacerze drętwieje mi lewa noga, z tego co zdołałem jeszcze zaobserwować to gdy napinam mięśnie kegla i jądra są przyciągane ku górze to lewe mnie boli bardzo proszę o pomoc w w określeniu co może mi dolegać. Z góry dziękuje Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×