Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Roman

Guzek na penisie poniżej żołędzia pod skórą

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Roman
Mam 30 lat i mam coś w rodzaju guzka na penisie poniżej żołędzia pod skórą, ma on około 6 mm średnicy i jest twardy. Nie boli, a po naprężeniu skóry wygląda jakby był przezroczysty, widać go jedynie kiedy mój penis jest we wzwodzie. Mam go odkąd pamiętam, ale niedawno chyba się powiększył. Na ciele mam kilka tłuszczaków i nie wiem czy może mieć to z tym jakiś związek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stappler
To co Pan opisał rzeczywiście sugeruje zmianę typu tłuszczaka. Tłuszczaki dość często występują na penisie. Trudno mi cokolwiek więcej napisać bez badania. Taka zmiana może wymagać usunięcia (tłuszczaki mają tendencję do zwiększania swoich rozmiarów) dlatego sugerowałbym konsultację z chirurgiem. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość On
Czesc rowniez u mnie pokazal sie na boku penisa guzek mekki moge nim ruszac ale nie boli po 3 dniach zaczynal znikac ale za to zrobil mi sie siny penis kawalek na czlonku co to moze byc ten guzek wyszedl mi po seksie z partnerka po chwili

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość mm1
Tak mogą wyglądać choroby prącia u mężczyzny http://www.bolimnie.com/anatomia/penis-pracie-czlonek-choroby

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.