Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Krwawienie po usunięciu złośliwego guza nerki


Gość Dorota

Rekomendowane odpowiedzi

wynik histopatologiczny- guz nerki-carcinoma clarocellulare(fuhrman grade II ,stage T1 usunieto radykalnie cała nerke ,jet po operacji 12 dni,krwawi-onkologia twierdzi że nie z dróg rodnych,a urologia że nie z moczu,co robić kaza czekać i obserwować mama ma 61 lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno mi w jakikolwiek sposób doradzać nie widząc pacjentki, nie wiedząc skąd dokładnie to krwawienie, jakie obecnie są parametry morfotyczne kwi, czy konsultował ten stan też ginekolog, jaki jest opis zabiegu. Bez szczegółowych informacji trudno mi na takie pytania odpowiadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wtym problem że onkolog,ginekolog twierdzi że to nie z narządów rodnych,a urolog że mocz jest czysty,odbytniczo też ,a mama krwawi ,kazano brac rutinoskorbin i czekac ,zlecono tomografie za miesiąc,nie wiem co robić morfologia w normie,acha i mama jest 14 lat po raku szyjki z zastosowaniem radioterapii,dlatego twierdzą że to nie krwawi z narządów rodnych,ale mocz jest czysty też ,więć???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze opis zabiegu to-radykalne usuniecie nerki prawej. wynik badania histopatoli. a/brzeg ciecia chir.moczowodu-status normalis b/wneka-Vasahyli sine neoplasmate c/guz nerki-Carcinoma clarocellulare(Fuhrman grade II stage T1 d/nerka poza guzem- Pyelonephritis chronica levis torba tłuszczowa -fragmentum capsulae adiposae sine neplasmate proszę o jakąś rade bo lekarze twierdzą ze nic nie mozna robic czekac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×