Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Zaburzenia erekcji po operacji przepukliny


Gość Krzysztof

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 21 lat, 3 miesiace temu mialem operacje przepukliny, ktora mialem chyba z kilka lat, byla z prawej strony i jej czesc zeszla do moszny. Lekarz powiedzial mi, ze po okolo 3 miesiacach moje szwy powinny sie rozpuscic i moze to spowodowac stan podgoraczkowy i objawy przeziebienia. Natomiast ja zauwazylem problemy z potencja... W ciagu ostatniego tygodnia kilkakrotnie podczas stosunkow z moja dziewczyna albo nie moglem osiagnac pelnej erekcji albo szybko znikala i ciezko bylo ja odzyskac. Strasznie mnie to niepokoi... Czy to moze byc spowodowane jakims stanem zapalnym zwiazanym z wchlanianiem szwow lub po prostu przejsciowym stanem dochodzenia po zdrowia po operacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj mój mąż lat 43 operowany 5 lat temu przepuklina duża 9mm bardzo długo wracał do zdrowia o ile wogóle tak można to nazwać bo dotej pory boli go kręgosłup i nie może pracowasć w swoim zawodzie miał te same problemy co ty i nie mógł się pogodzić z tym faktem im więcej próbował tym było gorzej i wpadł w depresję dostał leki które wzmogły impotencję i w ogóle klops odstawił leki antydepresyjne i wogóle wszystkie inne i zaczął wracać do równowagi psychicznej i seksualnej też nic na siłę a będzie dobrze czasem nasze współżycie to przypominało test czy może czy nie zero uczuć teraz jest ok a jeśli nawet raz jest gorzej to nawet zdrowemu się zdarzy nie ma co wariować problemy rodzą się w głowie trochę czasu i cierpliwości może że3 dni postu duzo pomoże wyrozumiała partnerka to połowa sukcesu trzeba czasu a 3 mies to trochę za mało mąż po 3 mies nie pozbył się nawet bólu a ca dopiero życze powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam 37 jestem właśnie po operacji przepukliny pachwinowej lewostronnej .Do aktywności seksualnej wbrew sugestiom kolegów wracałem całe 5 dni (w środę operacja w poniedziałek wyjście ze szpitala i wieczorny seks) jedynym problemem na które skarżyła się moja partnerka były sterczące szwy które ją kuły :-) .Jedno mogę powiedzieć - operacja przepukliny w żaden sposób nie wpływa na erekcję i aktywność seksualną ,więc jeśli tylko z tego powody boicie się poddać operacji bez obaw.Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej. mam pytanie. jestem już pół roku po operacji przepukliny pachwinowej ale jeszcze wciąż czuje lekki bul w okolicach worka mosznowego. takie jakby kłucie. czy to może jakies wewnętrzne kłucie siatki którą mi wszyto czy co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Aneta powiedz mi jak z Twoim mężem? Wróciły mu zdolności seksualne? Mój chłopak jest trzy miesiące po operacji przepukliny w odcinku lędźwiowym. Ma zaburzenia erekcji i zwieraczy. Jest lekka poprawa ale widzę jak bardzo dobijają go problemy z erekcją. Ma mnóstwo leków i różnych rehabilitacji i wierzę że to wróci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Zaniepokojona

Moj partner przeszedl kilka lat temu zabieg usuniecia guzka nad praciem. Lekarze uprzedzali ze moze byc problem ale trwa to juz kilka lat. On nic mi nie powie ale wiem ze sie martwi a ja o niego. Przyjmowal leki ale nic nie dawaly. Nie wiem czy jest jakas mozliwosc chirurgiczna. Chcialabym mu pomoc tylko jak. Prosze o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do zaniepokojonej podejdźcie do tego na luzaku, może partner się wstydzi żeby cie nie zawieść lub coś w tym stylu i coś mu tam siedzi w głowie, by musiał może coś zrobić czego nie robi tak na co dzień, czyli nich się napije np. drink wódka,może coś mu tam się odwróci a jak nie to oczywiście będziesz musiała przejąć inicjatywę, może za pomni lub coś w tym stylu, a żeby to minęło wystarczy że raz się uda to już pójdzie dalej bez problemu, albo nie mu drugi lekarz powie że nie powinno być już problemu , lub w celu sprawdzenia czy może pomoże raz inaczej w pozytywnym działaniu już później nie spróbuje jakiejś wiagry czy coś, ale nie na początek pół tabletki sobie weźmie bo to nieźle ciśnienie podnosi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja córka gdy miała roczek miała operacje na przepukline. Teraz ma 10 lat i hiperlordoze. Podobno miesnie sie nie zregenerowaly szybko i kregoslup sie wygial. Teraz musi cwiczyc. A jak masz jakies problemy z potencja to weź spróbój czegoś naturalnego. Na http://tabletkinapotencjee.pl są naturalne preparaty na poprawe wiesz czego. To tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×