Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Napletek nie wraca po ściągnięciu z żołędzia


Gość Bartek

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem bo mam 13 lat i wlasnie sciagnelem se za pierwszym razem napletek tzn. probowalem przez pare dni tak sie bawilem ze se wyrobilem i mi zszedl za grzybka ale teraz nie chce mi wrocic skorka z poworotem i co teraz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba na pewno powrotem nałożyć napletek na żołądź penisa. Spróbuj to delikatnie zrobić w ciepłej kąpieli z użyciem np. olejku dziecięcego po natłuszczeniu żołędzia i napletka. Jeśli Ci się to nie uda poinformuj o tym rodziców i udaj się pilnie z tym problemem bezpośrednio do lekarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no sproboje ale czy nie bedzie bolalo jakby ten grzybek bedzie w wodzie bo on na dotyk to tak dziwnie sie to odczuwa a jak mi stanie to tak jakbyt cos sie mialo zerwac tak piecze Dobra juz po problemie nalozylem z powrotem sorke na grzybka ale jak sie wysikalem zaczelo mnie piec w srodku takie jakby ktos mnie ukul i pytanie czy mam zdejmowac napletek i jak to bedzie wygladalo czy on bedzie wracal czy sam go bede musial z powrotem naciagac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba ćwiczyć cały czas. Napletek musi być systematycznie naciągany i ściągany z żołędzia. A jak dokładnie z tym będzie to sam się przekonasz. Masz wątpliwości udaj się bezpośrednio do lekarza. Bez badania nie odpowiem na zadane przez Ciebie pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 18 lat i... zawsze tak miałem, że żołędź, podczas gdy penis pozostaje w spoczynku, jest tylko nieznacznie osłonięty przez napletek. Nie miałem żadnych zabiegów. *D Czy to ma jakiś wpływ na higienę, sprawność seksualną, czy bóg wie co innego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×