Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Pieczenie odbytu w czasie wypróżniania i kolka w podbrzuszu


Gość Jakub

Rekomendowane odpowiedzi

Od roku towarzyszy mi ból w charakterze kolki, który umniejscowiony jest w prawym podbrzuszu. Od tygodnia mam ostre pieczenie i ból podczas opróżniania się. Podjełem leczenie u gastrologa, jendak on zrobił tylko badanie kału na obecność krwi - wynik wyszedł ujemny. Podczas badania USG było bardzo dużo gazów w brzuchu. Lekarz zastosował leki m.in. espumisan, jednak niewiele, a nawet wcale nie pomogły. Jestem załamany bo mam wrażenie, że nikt nie chce mi pomóc i wykonać konieczne badania. Dodam, że 2 lata temu miałem zapalenie błony śluzowej żołądka. Mam 16 lat. Proszę o pomoc i pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje się konieczna kolonoskopia. Jest to badanie nieprzyjemne, czsem bolesne i niechętne zlecane osobom w tak młodym wieku. Poproś o rodziców o pomoc w ew. wykonaniu badania prywatnie. Koszt - kilkaset złotych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobne objawy. Miałam wykonaną kolonoskopię, badanie na obecność pasożytów i badanie ginekologiczne, wszystkie badania wyszły dobrze. Dostałam jakiś antybiotyk, teraz nie mam już prawie wcale wzdęć ale ból po prawej stronie mam bardzo często, czasami mnie boli, czasami jest to ból kłujący, obejmuje prawą stronę, a czasami jest w podbrzuszu po prawej stronie. Co może byc przyczyną moich bóli? Czy powinnam wykonac jeszcze jakieś badania? Również mam jakby kłucie w odbycie. Czy ból brzucha może mieć związek z bólem odbytu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×